West Bromwich Albion Gabriel Tamas Campionate externe
Data publicarii: Miercuri 13 Iulie 2011, 09:57
Data actualizarii: Miercuri 13 Iulie 2011, 10:15

Nu degeaba a ales sa joace la San Jose Earthquakes! Portarul David Bingham a cutremurat pe toata lumea cu un gol din propriul careu la doar 3 minute de la startul primului sau meci la echipa!

Echipa lui Gabi Tamas, West Bromwich Albion, a incasat un gol de povestit nepotilor in primul amical al verii. In final, golul acesta a facut diferenta, San Jose reusind sa castige cu 2-1!

Culmea, Bingham a povestit la final ca nici macar nu a vazut golul! "Am simtit ca am lovit prea tare mingea si m-am intors cu spatele. Si atunci am auzit explozia de bucurie!" a spus portarul lui San Jose.