VIDEO! Cu ochii in lacrimi, Neymar a vorbit de Barca dupa cel mai NEGRU meci din cariera! Drama pe care a trait-o dupa ce a marcat cel mai usor gol:

Neymar fc barcelona Campionate externe
Data publicarii: Joi 21 Iunie 2012, 17:42
Data actualizarii: Joi 21 Iunie 2012, 17:49

FC Santos nu a reusit sa isi apare trofeul cucerit anul trecut - Neymar & Co au fost eliminati in semifinalale Copei Libertadores!

Santos nu a reusit sa se califice in finala Copei Libertadores - dupa 0-1 acasa, Santos a facut doar 1-1 la Corinthians. Neymar a deschis scorul in minutul 36 si cei de la Santos se gandeau deja la o minune!

Danilo le-a distrus insa sperantele cu un gol imediat dupa pauza. Chiar daca au incercat sa mai inscrie golul calificarii, Neymar, Ganso si Elando nu au reusit iar Corinthians asteapta sa vada cu cine vor juca in finala, in aceasta seara avand loc returul dintre Universidad Chile si Boca Juniors, argentinienii castigand cu 2-0 meciul tur de acasa.

Dupa meci, vizibil afectat de infrangeri, Neymar a spus: "Asa se intampla in fotbal. Si Barcelona a fost eliminata astfel. Nu castiga mereu echipa mai buna"