Ronaldinho si-a pierdut ZAMBETUL dupa faza asta! Momentul care l-a facut sa urle pe teren! Faza GENIALA care era sa-l duca in al 9-lea cer: VIDEO

Ronaldinho Campionate externe
Data publicarii: Joi 01 Noiembrie 2012, 08:32
Data actualizarii: Joi 01 Noiembrie 2012, 08:35

Ronaldinho a inventat fotbalul cu zambetul pe buze - fostul star de Barcelona si Milan s-a enervat insa rau la ultimul meci

Atletico Mineiro are sanse mici sa mai castige titlul in Brazilia - cu 5 etape inainte de finalul sezonului, au ramas la 8 puncte in spatele celor de la Fluminense dupa doar 1-1 cu Flamengo pe propriul teren! Asta desi etapa trecut echipa lui Ronaldinho a invins chiar in derby-ul pentru titlu!

La meciul cu fosta lui echipa, Ronaldinho s-a enervat rau - arbitrul a refuzat sa-i acorde un penalty la 0-0!

Flamengo a reusit la doar cateva minute sa inscrie prin Renato Abreu! Chiar inainte de pauza, Wellington Silva de la Flamengo a fost eliminat! Atletico a reusit sa egaleze prin Leonardo in minutul 58 insa nu au obtinut si victoria!

In ultimele minute, Ronaldinho a mai avut o ocazie uriasa - lovitura libera batuta de el s-a dus in bara!