PREMIERA MONDIALA! Toata viata ai visat la asa ceva! A intrat in istorie dupa un moment care i-a schimbat viata! Surpriza de la Hollywood pe care a avut-o dupa un gol! VIDEO

Scotia Campionate externe
Data publicarii: Duminica 09 Septembrie 2012, 17:16
Data actualizarii: Duminica 09 Septembrie 2012, 17:53

Orice fan al fotbalului viseaza sa pateasca asa ceva - pentru ea, visul a devenit realitate!

O pustoaica de 20 de ani a reusit ceva incredibil - a venit la meci ca fan si l-a incheiat pe teren inscriind un gol! Casa de productie responsabila pentru seria The Dark Knight e interesata sa faca un film!

Sarah Crilly a ajuns in doar 90 de minute o celebritate datorita unui meci de fotbal! Prezenta in tribune la amicalul dintre Scotia si Norvegia de saptamana trecuta, ea a fost abordata de catre un membru al staff-ului nationalei Scotiei. Jucatoare la echipa de fete a celor de la Hamilton, Sarah a fost rugata sa stea pe banca pentru ca echipa Scotiei a suferit cateva accidentari in prima repriza.

Nu numai ca a stat pe banca, dar a si intrat pe teren! Si nu numai ca a intrat pe teren, dar a marcat golul de 2-2 stabilind scorul final! Si asta desi avea ghete cu 2 numere mai mari!

Povestea fetei de 20 de ani a ajuns si la urechile producatorilor de la Atlas Entertainment, responsabili petnru The Dark Knight si Man of Steel. Acestia i-au contactat pe cei de la The Scottish Sun cei care au publicat povestea. Acestia voiam sa o contacteze pe Sarah: "Suntem interesati pentru ca e o poveste incredibila" au declarat cei de la Atlas Entertainment.

"Un film legat de golul meu pare o nebunie. Prietenii si familia o sa gaseasca totul ca fiind amuzant. Vor crede ca toata povestea a explodat. Sper ca nu vor sa apar in vreun film - nu am jucat niciodata"