In minutul 90+7 erau in IAD, TOTUL s-a schimbat in cateva secunde! Reactia comentatorului e FA-BU-LOA-SA! Ce s-a intamplat depaseste ORICE imaginatie

Watford Leicester Campionate externe
Data publicarii: Luni 13 Mai 2013, 13:29
Data actualizarii: Luni 13 Mai 2013, 13:30

Cand s-a dictat penalty impotriva lor, au crezut ca totul e terminat! Ce a urmat, depaseste toate scenariile la care fanii au sperat.

Watford si Leicester au oferit unul dintre cele mai tari meciuri ale anului in fotbalul britanic! In minutul 6 de prelungire, Leicester a primit penalty din partea arbitrului! Era 2-1, iar lui Watford ii trebuia victorie la doua goluri pentru a se califica in finala. Fanii au innebunit de furie, insa n-au putut face NIMIC!

Eroul Almunia a aparut de nicaieri si a salvat lovitura de la 11 metri, iar pe contraatac Deeney a inscris golul dupa care suporterii au invadat terenul! Reactia comentatorului Sky Sport spune TOTUL despre faza! :)