ETAPA INTERMEDIARA IN EUROPA | Barcelona - Valladolid 5-1 | Messi este omul serii! Argentinianul a reusit o dubla si doua pase de gol! Barcelona este noul lider din La Liga

Barcelona Genk Genoa Juventus Torino Real Madrid Campionate externe ETAPA INTERMEDIARA IN EUROPA | De la 22:15 Barcelona intalneste Valladolid! Miercuri, Genoa lui Radu da piept cu Juventusul lui Ronaldo si Real lupa cu Leganes | TOATE REZULTATELE
Live Blog
CAMPIONATE DE 5 STELE
Data publicarii: Marti 29 Octombrie 2019, 19:43
Data actualizarii: Miercuri 30 Octombrie 2019, 00:10

Urmarim si comentam impreuna cele mai tari meciuri din campionatele Europei pe WWW.SPORT.RO!

00:09 30 Oct

RERZULTATELE SERII IN CAMPIONATELE EUROPEI!

22:28 29 Oct

BOCHUM - BAYERN 1-2

FINAL DE PARTIDA! Bayern se califica in optimile Cupei Germaniei!

Min 89. GOOOOLLL BAYERN! Rasturnare de situatie! Muller marcheaza in minutul 89 si o califica pe Bayern!

Min 83. GOOOOL BAYERN! Gnabry primeste o pasa foarte buna de la Kimmich si restabileste egalitatea!

Min 36. GOOOOL BOCHUM! Fundasul stanga al celor de la Bayern, Davies isi introduce mingea in propria poarta!

19:50 29 Oct

BARCELONA - VALLADOLID 5-1

FINAL DE PARTIDA PE CAMP NOU! Barcelona este noul lider din La Liga!

Min 77. GOOOOOOL BARCELONA! Messi este de neoprit. Argentinianul i-a pus mingea pe tava lui Suarez si acesta a marcat!

Min 75. GOOOOOOL BARCELONA! Messi face dubla!

Messi isi scoate un adversar din joc cu un dribling fabulos!

A inceput repriza a doua! 59.896 de persoane prezente la stadion!

Pauza pe Camp Nou! Messi a reusit al 50-lea gol al carierei din lovitura libera!

Min 34. GOOOOOOOL BARCELONA! Messi executa SUPERB o lovitura libera si Barcelona are 3-1!

Min 29. GOOOOOOOL BARCELONA! Messi ii ofera o pasa de senzatie lui Arturo Vidal si Barcelona preia conducerea din nou!

Min 15. GOOOOOL VALLADOLID! Ter Stegen gafeaza si Kiko restabileste egalitatea!

Min 2. GOOOOOOL BARCELONA! Lenglet deschide scorul dupa ce fundasii adversi au balbait mingea in propriul careu!

A inceput meciul Barcelona - Valladolid!

Echipa de start a Barcelonei! Ansu Fati, titular! Griezmann, doar rezerva:

Echipa de start a celor de la Valladolid:

Starurile Barcelonei sunt pregatite de meci. Cu o victorie in aceasta seara, Barcelona poate deveni lider in La Liga!

Messi si Suarez au ajuns la stadion!

Cifrele celor doua echipe din acest sezon! Valladolid are o defensiva mai eficienta ca a catalunilor:

Inainte de meciul cu Valladolid, cei de la Barcelona au publicat pe pagina de Twitter o serie de "cele mai frumoase goluri"!

22:00 AC Milan - Spal
  • ETAPA INTERMEDIARA IN EUROPA | De la 22:15 Barcelona intalneste Valladolid! Miercuri, Genoa lui Radu da piept cu Juventusul lui Ronaldo si Real lupa cu Leganes | TOATE REZULTATELE