Barca e in finala Cupei dupa 6-2 la general cu Villarreal | Bayern 2-0 Braunschweig; West Ham 0-1 Chelsea; City 2-0 Leicester

23:21 04 Mar

Min 69 - Doua goluri in 5 minute date si de Arsenal! Giroud si Alexis au lovit pe Loftus Road Stadium, in meciul cu QPR!

23:09 04 Mar

Min 60 - Tottenham marcheaza de doua ori in 9 minute prin Mason si Townsend si conduce cu 3-1 pe White Hart Lane!

De asemenea, Liverpool a facut 2-0 in meciul cu Burnley! Sturridge a marcat cel de-al treilea gol din acest sezon

22:53 04 Mar

FINAL | Barcelona a castigat cu 3-1 meciul cu Villarreal si s-a calificat in finala Cupei Spainei. In cealalta semifinala se dueleaza Espanyol si Athletic Bilbao!

22:52 04 Mar

UPDATE | Rezultate Anglia

22:51 04 Mar

Min 88 in Villarreal - Barcelona | Neymar face dubla si Barca se indreapta catre o noua victorie categorica! Scorul general e 6-2 pentru catalani in acest moment!

22:49 04 Mar

Min 57 in Bayern - Braunschweig | Mario Gotze face 2-0 pe Allianz Arena si le spulbera si ultimele sperante celor de la Eintracht

22:30 04 Mar

Min 73 - GOOL Barcelona! Suarez face 2-1 si catalanii nu mai au emotii pentru calificarea in finala Cupei. Suarez a marcat dupa o pasa buna a lui Mascherano. Uruguayanul l-a evitat excelent pe Asenjo inainte sa inscrie!

22:26 04 Mar

Sa nu uitam si echipele de la PSG - Monaco. Scorul e 1-0 pe Parc des Princes, dupa ce David Luiz a deschis scorul in minutul 3

22:25 04 Mar

Min 45+1 - GOOOL Bayern | David Alaba deschide scorul inainte de pauza in meciul cu Eintracht Braunschweig

In Anglia, Chelsea conduce cu 1-0 pe terenul lui West Ham, dupa golul lui Hazard.

Stoke are 1-0 cu Everton - gol marcat de Victor Moses

22:10 04 Mar

Min 20 in Tottenham - Swansea | Scorul este 1-1! Londonezii au deschis scorul in minutul 7 prin belgianul Chadli, Swansea a egalat prin coreeanul Sung-Yong Ki!

Chiriches e rezerva la Tottenham!

21:55 04 Mar

Min 40 in Villarreal - Barcelona | Accidentare horror a lui Busquets. Mijlocasul a fost dus de urgenta la spital dupa ce Pina i-a rupt piciorul

21:42 04 Mar

Min 39 - GOOOL Villarreal | Jonathan dos Santos, fostul mijlocas al Barcei, egaleaza pe Madrigal dupa o pasa data de Uche

21:05 04 Mar

Min 3 - GOL Barcelona! Neymar deschide scorul pe El Madrigal dupa ce a fost lansat perfect in adancime

21:03 04 Mar

ACUM LIVE Villarreal 0-0 Barcelona | Echipele

21:01 04 Mar

Tot astazi se disputa si meciuri importante din Cupele Germaniei, Spaniei, Frantei si Italiei.

Barcelona si Villarreal joaca returul dublei din semifinalele Cupei Spaniei, dupa 3-1 pentru catalani in tur. Tot in Cupa Spaniei se mai joaca Espanyol - Athletic Bilbao.

In Germania, liderul Bundesligii, Bayern, va intalni divizionara de liga secunda Eintracht Braunschweig, in timp ce Wolfsburg joaca pe terenul lui Leipzig. Alte meciuri sunt Arminia Bielefeld - Werder Bremen si Kickers Offenbach - Monchengladbach.

Francezii si italienii au parte de super derbyuri. PSG si AS Monaco joaca in Cupa Frantei, in timp ce Lazio si Napoli se intalnesc in Cupa Italiei.

20:57 04 Mar

Etapa din Anglia continua si astazi si aduce in prim plan supermeciuri. Arsenal, Chelsea, Manchester City, Tottenham si Liverpool intra in joc astazi.

Campionatul englez continua sa fie condus de Chelsea, formatie care are 60 de puncte dupa 26 de partide si care se va duela in aceasta etapa cu West Ham, chiar pe terenul marii rivale.

Principala urmaritoare, Manchester City, care are un meci mai mult decat Chelsea, va juca pe teren propriu cu Leicester, formatie aflata pe ultimul loc.