VIDEO „Nenorocitule! Nu voi mai fi niciodată același!” Dialogul savuros dintre Ryan Reynolds și Ben Foster a devenit viral

ryan reynolds Ben Foster wrexham Anglia
Alexandru Hațieganu
Data publicarii: Marti 11 Aprilie 2023, 20:51
Data actualizarii: Marti 11 Aprilie 2023, 20:57

Dialog savuros între actorul Ryan Reynolds și portarul Ben Foster la finalul meciului dintre Wrexham și Notts County, scor 3-2.

Wrexham, echipa deținută de actorul canadian Ryan Reynolds și de Rob McElhenne, s-a impus în fața lui Notts County, 3-2, într-un duel din eșalonul al cincilea al fotbalului britanic, la capătul unui meci cu final de ifarct.

Înaintea confruntării directe, cele două formații se aflau la egalitate de puncte (100), în fruntea clasamentului.

Portarul Ben Foster, la vârsta de 40 de ani, a jucat un rol decisiv în victoria echipei sale, salvând o lovitură de pedeapsă în prelungirile partidei (90+7). După fluierul final al meciului, el și Ryan Reynolds au purtat un dialog savuros.

@btsport @Ryan Reynolds and @Ben Foster The Cycling GK embrace after the keepers heroics in the 97th minute ❤️ What a game. What a league. What a sport! #wrexham #ryanreynolds #nationalleague #football #deadpool #welcometowrexham ♬ original sound - btsport

Reynolds: Oh, doamne!

Foster: Nu se putea mai bine de atât, nu?

Reynolds: Nenorocitule! Ce a fost asta? Ești prea bătrân pentru așa ceva.

Foster: Chiar am avut crampe când m-am ridicat.

Reynolds: Sunt sigur că ai avut. Ce naiba?! A fost incredibil.

Foster: Nu poți scrie un astfel de scenariu...

Reynolds: Cel mai dramatic lucru pe care l-am văzut în viața mea. Acum pur și simplu pleci? Asta faci?

Foster: Trebuie să merg la interviuri, să mă văd cu BT, chestiile astea. Încă râd în interiorul meu. Nu am mai simțit niciodată așa ceva.

Reynolds: Nici nu am putut să urmăresc, m-am întors chiar la timp să îți văd intervenția. Doamne!

Foster: Ce meci, ce meci nebun!

Reynolds: Nu voi mai fi niciodată același!

Foster: Oamenii vor urmări asta pe BT, oamenii din toată lumea vor vedea și se vor gândi: „Ce echipe, ce meci”. Două echipe din ligile amatoare...

Reynolds: Cei de la Notts sunt fantastici. Le mulțumesc pentru asta! E păcat că doar una dintre echipe va promova.