VIDEO! Super gol! Crouch a dat unul din cele mai tari goluri din cariera: cu calcaiul

Data publicarii: Joi 24 Septembrie 2009, 15:44
Data actualizarii: Joi 24 Septembrie 2009, 16:31

Super gol reusit de Crouch in Cupa Ligii Angliei. Atacantul a deschis scorul cu Preston cu o executie geniala: cu calcaiul.

Crouch a deschis scorul pentru Tottenham in minutul 14 al meciului din Cupa Ligii cu Preston North End.

In minutul 37 al meciului, Defoe a majorat diferenta, pentru ca finalul de meci sa fie plin de goluri.

Mai intai Crouch a inscris si a reusit dubla, in minutul 77, Brown a redus din diferenta pentru Preston in minutul 83, in minutul 87 Keane a dus scorul la 4-1, pentru ca Peter Crouch sa reuseasca hat-trick-ul in minutul 90.

Si Agbonlahor de la Aston Villa a reusit ieri un super gol cu calcaiul, in 1-0 cu Cardiff.