Liverpool Anglia
Data publicarii: Marti 06 Decembrie 2011, 10:26
Data actualizarii: Marti 06 Decembrie 2011, 10:27

Luis Suarez este din nou in mijlocul unui scandal in Anglia, dupa atacurile rasiale la adresa lui Patrice Evra.

Liverpool a pierdut dramatic meciul cu Fulham, dupa golul inscris de Dempsey in minutul 85, si a ramas pe locul 7 in Premier League.

Luis Suarez si-a pierdut cumpatul in repriza a doua si a aratat semne obscene spre galeria adversa, dupa ce acestia l-au poreclit "trisorul".

Totul a plecat de la o actiune de atac la capatul careia Suarez a cerut o lovitura de la 11 metri.

Tensiunea din tabara "cormoranilor" s-a vazut si la atacul lui Spearing asupra lui Dembele, din minutul 72, care s-a soldat cu eliminarea mijlocasului de la Liverpool.