SUPER VIDEO: Beckham, din nou in tricoul lui Manchester United! Ce gol a reusit Rooney in meciul pentru Gary Neville!

David Beckham Manchester United Wayne Rooney Anglia
Data publicarii: Marti 24 Mai 2011, 23:05
Data actualizarii: Marti 24 Mai 2011, 23:34

David Beckham a inceput titular in meciul pe care Manchester United l-a disputat impotriva lui Juventus in cinstea lui Gary Neville, care s-a retras anul acesta!

Manchester United 1-2 Juventus / Wayne Rooney a deschis scorul in minutul 19, Pepe a egalat in minutul 40. Juventus a preluat conducerea in minutul 78 dupa golul lui Giandonato.

Iata cum a aratat echipa lui United: Kuszczak; G.Neville (c), Brown, O'Shea, P.Neville; Beckham, Scholes, Butt, Giggs; Rooney, Owen.
Rezerve: Anderson, Fabio, Evans, Obertan, Wootton, Bebe, Gill, Smalling, Rafael, Fletcher, Gibson, Lindegaard.

Juventus: Storani, Motta, Chiellini, Melo, Del Piero (c), Aquilani, Barzagli, Toni, Pepe, Krasic, De Ceglie.
Rezerve: Buffon, Salihamidzic, Traore, Martinez, Giandonato, Boniperti, Sorensen, Manniger, Marchisio, Bonucci, Matri.