Macel in Anglia cu hattrick nebun al unui super "MarcaTorres", Sturridge gol in primele secunde! Chelsea 6-1 QPR

Chelsea QPR Anglia
Data publicarii: Duminica 29 Aprilie 2012, 17:25
Data actualizarii: Duminica 29 Aprilie 2012, 17:29

Dupa ce a eliminat-o pe Barca si s-a calificat in semifinalele Ligii, Chelsea merge tot mai bine, iar Torres este fabulos!

Chelsea a inceput meciul cu QPR mai bine ca niciodata. Sturridge a marcat in chiar primul minutul de joc. In minutul 13, Terry, omul care a plans de suparare la finalul meciului de pe Nou Camp ca a fost eliminat a inscris pentru 2-0.

Torres si-a intrat apoi in actiune! Dupa ce a inscris si cu Barca, acum i se spune MarcaTorres! A dat o dubla in 6 minute, min 19 si 25 si Chelsea a inceput cu 4-0 aceasta partida.

Torres a reusit hattrickul in min 64, pentru ca pana la finalul meciului sa mai marcheze Malouda, in min 80, si Cisse, in min 84.