Incindente la meciul dintre Chelsea si CIty! Eto'o si Yaya Toure s-au imbrancit la vestiare! Ce s-a intamplat dupa: VIDEO

Samuel Eto o Chelsea Manchester City yaya toure Anglia
Data publicarii: Marti 04 Februarie 2014, 16:31
Data actualizarii: Marti 04 Februarie 2014, 16:31

►Special Like Romania: LIVE in studio Sport.ro! Regele Hagi, in ziua in care implineste 49 de ani - miercuri, ora 19:00

La pauza meciului dintre City si Chelsea, Yaya Toure si Eto'o au fost aproape de un incident.

In prima repriza, atacantul lui Chelsea a avut o intrare urata la ivorian. La pauza, Eto'o a vrut sa faca schimb de tricou, insa Toure l-a refuzat. Spiritele s-au incins putin, insa arbitrul era chiar in spate. Dupa ce s-au imbrancit cateva secunde, cei doi au facut schimb de tricouri si nimic grav nu s-a intamplat.

Chelsea a castigat cu 1-0 meciul cu City, iar acum ambele echipe au 53 de puncte.