FA-BU-LOS! Portarul lui Stoke a MARCAT in primul minut al meciului cu Southampton! Reusita formidabila, NU ai mai vazut asa ceva! VIDEO

Stoke City Artur Boruc begovic Premier League Southampton Anglia
Data publicarii: Sambata 02 Noiembrie 2013, 17:14
Data actualizarii: Sambata 02 Noiembrie 2013, 17:20

►Ninja vs Europa! Trei romani se bat cu centurile negre, duminica 19:00, IN DIRECT Sport.ro si Voyo.ro!

Nu exista asa ceva! E clar nu ca nu ai mai vazut asta pe vreun stadion!

In chiar primul minut al meciului cu Southampton, jucat acasa, portarul lui Stoke a degajat si l-a prins pe picior gresit pe Boruc.

Asa ca mingea a sarit de mai multe ori, ultima data intrand in poarta, in secunda 13! O reusita rara pe un teren la fotbal in fotbalul mare.

Vorbim si despre unul dintre cele mai rapide goluri din istorie. In Anglia, ultima data cand s-a dat un gol intr-un timp si mai scurt a fost de 10 secunde, marcat de King, fostul capitan al lui Tottenham.