EPIC FAIL Balotelli! Faza care arata CHINUL pe care il traieste la Liverpool. VIDEO

Mario Balotelli Liverpool Anglia
Data publicarii: Sambata 10 Ianuarie 2015, 17:39
Data actualizarii: Sambata 10 Ianuarie 2015, 17:40

Liverpool n-a mai pierdut de 6 meciuri, dar inceputul slab de sezon o tine departe de zona Champions League.

Dupa victoria cu Sunderland (1-0), Liverpool a urcat pe 8, la 4 puncte de Southampton, aflata pe ultimul loc de Liga. Toate echipele din fata lui Liverpool au insa un meci mai putin disputat.

Chiar daca situatia echipei s-a imbunatatit consistent in ultimele saptamani, Balotelli tot n-are parte de liniste. Atacantul italian, introdus in minutul 67 in locul lui Borini, a avut o sansa importanta de a conta in meci la mai putin de un sfert de ora de la intrarea sa.

In minutul 83, a scapat pe contraatac, a intrat in jumatatea lui Sunderland, dar s-a impiedicat si a cazut. Pe net, fanii spun ca asta e rezumatul perfect al carierei lui Balotelli ca jucator al lui Liverpool. Atacantul e disponibil in perioada de transferuri. Ar ptuea sa se intoarca la Inter sau sa plece in Franta, unde il vrea PSG.