Aguero o salveaza pe City! Hat-trick de senzatie, Pantilimon merge mai departe in Cupa!! Vezi cum s-a marcat in Man City 4-2 Watford

Costel Pantilimon Manchester City Watford Anglia
Data publicarii: Sambata 25 Ianuarie 2014, 19:16
Data actualizarii: Sambata 25 Ianuarie 2014, 19:16

► Cod PORTOCALIU si-n fotbal: HIGH, Olanda! Go Ahead Eagles - Ajax, duminica 15:30, IN DIRECT la Sport.ro si Voyo.ro!

LIVE TEXT:

min 90: GOL CIty! Inca un gol pentru Aguero! Argentinianul a fost DINAMITA repriza asta pentru City!

min 85: GOL City! Kolarov inscrie, City a intors rezultatul dupa ce a fost condusa cu 2-0 la pauza!

min 78: GOL City! Inca un gol pentru Aguero, care trimite superb, aproape de vinclu, dupa un atac fluent al lui City!

min 60: GOL City! Aguero reduce din diferenta cu un sut din apropiere!

min 29: GOL Watford! Deeney face 2-0 dupa o pasa primita de la  Anya!

min 20: GOL Watford! Forestieri inscrie dupa un contraatac rapid al lui Watford. Pasa lui Deeney l-a lasat in pozitie excelenta, iar Pantilimon n-a putut sa intervina.

Echipe de start:

Man City: Pantilimon; Richards, Demichelis, Lescott, Kolarov; Navas, Rodwell, Touré, Lopes; Agüero, Dzeko

Watford: Bond; Faraoni, Doyley, Angella, Ekstrand, Pudil; Anya, Battocchio, Murray Forestieri; Deeney.