Aparitia zilei de Boxing Day! Ferguson, in echipament oficial, la meciul lui United! In minutul 13 a vrut sa-i ia locul lui Moyes pe banca :)

Alex Ferguson Manchester United Anglia
Data publicarii: Joi 26 Decembrie 2013, 18:46
Data actualizarii: Joi 26 Decembrie 2013, 18:48

► Taci, screen! Facem testul asta de Craciun?

Ferguson a fost suporter de lux astazi la meciul dintre Hull City si Manchester United.

Fostul antrenor de pe Old Trafford si-a facut aparita in echipament oficial si a fost tinta suporterilor pentru fotografii.

In minutul 13, era deja 2-0 pentru Hull si fanii il intrebau in gluma pe Ferguson daca n-ar vrea sa-i ia locul lui David Moyes pe banca lui United.

Manchester United a reusit o revenire spectaculoasa si a castigat partida cu 3-2. Golurile au fost marcate de James Chester si David Meyler, pentru Hull, respectiv Chris Smalling, Wayne Rooney si James Chester (a.g) pentru United.

Aceasta a fost a treia victorie consecutiva pentru Manchester United in campionat.

Sursa foto: Getty