Manchester United BATUTA cu propriul jucator! Vezi ce gol a reusit cel mai rapid jucator din Premier League!

Data publicarii: Sambata 31 Iulie 2010, 08:55
Data actualizarii: Sambata 31 Iulie 2010, 09:11

Manchester United a pierdut cu 3-2 amicalul cu Chivas Guadalajara!

“El Chicarito” Javier Hernandez  - pustiul de 22 de ani care a impresionat la Mondiale cu Mexic a jucat o repriza pentru fostul sau club - Chivas Guadalajara si una pentru noul sau club - Manchester United in amicalul pierdut de echipa lui Ferguson scor 3-2.

Declarat cel mai rapid jucator din Premier League cu o viteaza de 31.95 km/h, Javier Hernandez a deschis scorul dupa numai 8 minute pentru Chivas insa! C. Smalling si Nani au marcat pentru Manchester United, in timp ce Bautista si Lopez au pus umarul la victoria lui Chivas!

Manchester United: Kuszczak; De Laet, O’Shea, Smalling, Fabio; Cleverley, Gibson (Nani 46’), Scholes (Giggs 65’), C. Evans (Fletcher 74’); Berbatow (Hernandez 46’ (Macheda 65’)), Diouf (Welbeck 65’)