FABULOS! La pauza era 5-0, apoi pariorii au innebunit de bucurie! Meciul s-a terminat cu 15 goluri marcate!

Lokomotiv Moscova Rusia Amicale
Data publicarii: Luni 24 Februarie 2014, 14:45
Data actualizarii: Luni 24 Februarie 2014, 14:51

►Finalul se joaca azi! Marti de la 10 dimineata, LIVE de la Tribunal la Sport.ro, pe www.sport.ro si m.sport.ro!

Lokomotiv Moscova si Stromsgodset - campioana Norvegiei - au jucat un meci amical. Rusii plecau cu 1,20 cota pentru o victorie, insa ce a urmat a depasit orice imaginatie!

La pauza era deja 5-0 pentru Lokomotiv, goluri Pavlyuchenko (6, 28, 35), Samedov (penalty 16) si Boussoufa (25).

Apoi, dupa pauza, lucrurile au inceput sa arate si mai rau pentru norvegieni: au mai incasat 10 goluri!

Meciul s-a terminat 15-0 pentru Lokomotiv, in a doua parte marcand si Dame N'Doye, fratele lui Ousmane N'Doye.

Cum s-a inscris pana la finalul celor 90 de minute: Dame N'Doye (50, 57, 66, 72, 84), Grigorjev (62, 74, 78, 81) si Miranchuk (82).

A fost un meci cel putin ciudat, de vreme ce norvegienii pierdusera cu doar o zi in urma doar cu 0-3 in fata altei echipe din Rusia - TSKA Moscova.