Papusa Barbie cu muschi, aparitie unica! Misterul care a intrigat o lume intreaga: cum a ajuns sa arate asa
![Papusa Barbie cu muschi, aparitie unica! Misterul care a intrigat o lume intreaga: cum a ajuns sa arate asa](https://res.sport.ro/assets/sport/2020/07/16/image_galleries/704830/papusa-barbie-cu-muschi-aparitie-unica-misterul-care-a-intrigat-o-lume-intreaga-cum-a-ajuns-sa-arate-asa_6_size6.jpg)
Arata ca papusa Barbie la chip, insa situatia este cu totul alta cand te uiti la corpul ei.
Julia Vins (24 ani) din Rusia a inceput sa ridice greutati de la varsta de 15 ani iar acum este campioana la haltere. Se antreneaza de 4-5 ori pe saptamana si are o dieta stricta. Tanara a marturisit ca a inceput sa mearga la sala pentru a deveni mai increzatoare in ea si sa isi imbunatateasca forma fizica.
Julia a facut naveta o ora cu autobuzul doar pentru a merge la sala, acolo unde era singura fata de acolo.
Tanara a reusit cu determinare si munca sa devina campioana la concursuri in Rusia, iar acum este castigatoarea a doua titluri de campioana mondiala la Congresul Mondial de Powerlifting. Julia a fost denumita 'Barbie cu muschi' datorita frumusetii sale.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News