Sapunaru, jucator de prelungiri! Porto a castigat cu 3-2 derby-ul cu Benfica! Hulk a inscris un gol MINUNAT: VIDEO

Stranieri
Data publicarii: Sambata 03 Martie 2012, 08:02
Data actualizarii: Sambata 03 Martie 2012, 08:00

Porto a batut-o cu 3-2 pe Benfica la ea acasa. Sapunaru a intrat in minutul 92, in locul lui Hulk, unul dintre marcatori

Benfica: Artur; Maxi Pereira, Luisão, Garay, Emerson; Javi García, Axel Witsel; Nolito, Aimar, Gaitán; Cardozo
Rezerve: Eduardo, Miguel Vítor, Matic, Bruno César, Saviola, Nélson Oliveira

Porto: Hélton; Maicon, Rolando, Otamendi, Álvaro Pereira; Fernando, Lucho González, JOão Moutinho; Cristián Djalma, Janko, Hulk
Rezerve: Bracali, Sapunaru, Alex Sandro, Defour, Cristián Rodríguez, James Rodríguez, Kléber

Cardozo, doua goluri in minutul 42 si 48, iar pentru oaspeti au inscris Hulk in minutul 7, James min. 64 si Maicon, minutul 87! CLICK AICI PENTRU VIDEO

Porto e lider cu 52 de puncte, Benfica trece pe doi, cu 49 de puncte.