NILA FARA MILA :) Mihai Costea a ajuns la 7 goluri in 4 meciuri in Emirate! Si-a salvat echipa cu un gol in min 98

Autor: Sport.ro
Vineri 19 Februarie 2016, 19:49

Mihai Costea a marcat o dubla in meciul de astazi din Emirate.

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Fostul atacant al Stelei a reusit sa ajunga la cota 7 in ultimele 4 meciuri pentru Al Ittihad Kalba din Emiratele Arabe Unite.

Mihai Costea a deschis scorul in minutul 52 pentru echipa sa, pentru ca Al Urooba sa reuseasca egalarea in minutul 52.

Al Urooba a ratat un penalty in minutul 88, pentru ca in minutul 90+8 Mihai Costea sa inscrie golul victoriei pentru echipa sa.