Momente INCREDIBILE pentru Sapunaru in Primera! A dat gol, apoi a fost transportat de URGENTA la spital! Ce i s-a intamplat

Cristian Sapunaru Elche Stranieri
Data publicarii: Sambata 14 Decembrie 2013, 09:55
Data actualizarii: Sambata 14 Decembrie 2013, 09:54

►Jo Jo Dan aduce 2 centuri ACASA! Meci superb de box, duminica 21:30 la Sport.ro! Urmeaza Mayweather pe National Arena!

Sapunaru a crezut ca asta e meciul anului pentru el! Titular dupa doua luni si jumatate, fostul rapidist a inscris pentru Elche in minutul 25 cu un sut din interiorul careului. VEZI AICI FAZA!

Pentru fundasul roman, repriza secunda a fost un cosmar! Cu un sfert de ora inainte de final, a fost lovit la cap de El Zhar, iar medicii au cerut sa fie transportat de urgenta la spital! Sapunaru a fost scos cu targa in afara terenului, apoi urcat in ambulanta!

Nici pentru Elche seara nu s-a incheiat bine. Echipa lui Sapunaru a pierdut cu 2-1.