Magia lui Sanmartean REVINE! Ce pasa de gol a reusit sa dea in ultima victorie a lui Piturca in Arabia Saudita. VIDEO

Lucian Sanmartean Al Ittihad Stranieri
Data publicarii: Sambata 21 Februarie 2015, 09:00
Data actualizarii: Sambata 21 Februarie 2015, 09:00

Sanmartean a reusit sa dea o pasa de gol in ultimul meci al lui Al Ittihad. In acelasi meci, fostul stelist Szukala a marcat.

Sanmartean a reusit sa aduca magia de la Steaua si in Arabia Saudita. Fostul mijlocas al Stelei a dat o pasa de gol in ultima victorie a lui Piturca la arabi. Piturca este la a doua victorie la rand in Arabia Saudita, dupa un inceput mai greu.

Sanmartean a reusit sa dea pasa de gol la reusita de 2-1 pentru Al Ittihad, cu Al Shalah: VIDEO AICI

Al-Shoalah a deschis scorul in minutul 20, prin Junior Alves Orestes, pentru ca Al Ittihad sa revina in meci prin reusitele lui Abdulrahman Al Ghamdi, in minutul 24, Ahmad Asiri, in minutul 41 si Suzkala in minutul 45. Partida s-a terminat 3-2 pentru Al Ittihad, dupa ce Youness Elewi Al-Enezi a marcat ultimul gol al meciului in minutul 62.