GOOOL BOGDAN STANCU! A ajuns la cota 9 in acest sezon in Turcia! Lupta nebuna cu Rusescu, Keseru, Andone si Alibec pentru postul de titular la Euro. VIDEO

Bogdan Stancu Genclerbirligi Stranieri
Data publicarii: Luni 18 Aprilie 2016, 23:06
Data actualizarii: Luni 18 Aprilie 2016, 23:08

Si Bogdan Stancu a marcat in aceasta etapa din Turcia.

Bogdan Stancu a ajuns la cota 9 pentru Genclerbirligi in acest sezon din Turcia, dupa ce a reusit sa marcheze golul 2 al echipei sale cu Trabzonspor.

VEZI AICI GOLUL LUI STANCU

Echipa sa a castigat cu 3-1, dupa ce Sergei Politevich a deschis scorul in minutul 2, Stancu a marcat in minutul 27, iar Kahveci a reusit golul 3 in minutul 59. Pentru Trabzon a marcat Demir in minutul 65.

Cursa pentru postul de atacant titular la Euro devine tot mai apriga. Andone a ajuns la cota 18 in Spania, Keseru a marcat in Bulgaria, Alibec cu Steaua, iar Rusescu in ultimul meci din Turcia.