Florin Andone Deportivo La Coruna Stranieri
Data publicarii: Sambata 27 Ianuarie 2018, 14:58
Data actualizarii: Sambata 27 Ianuarie 2018, 17:58

Florin Andone a marcat un gol pentru Deportivo La Coruna, in meciul cu Levante.

UPDATE: Ramasa in 10 oameni inainte de pauza, Deportivo a avut parte de un final de cosmar. Chiar daca avea 2-0 in minutul 80, echipa lui Andone nu a reusit sa puna mana pe cele trei puncte.

Levante a marcat doua goluri in patru minute, iar meciul s-a terminat egal, 2-2.

In urma acestui rezultat, Deportivo ramane 18, loc retrogradabil. Levante a urcat pe 16.

Florin Andone a marcat golul de 2-0 in meciul dintre Deportivo La Coruna si Levante, unul extrem de important pentru salvarea de la retrogradare.

VIDEO AICI

Deportivo si Levante sunt vecine de clasament, locul 17 si 18. Levante avea un avans de doua puncte inainte de acest meci.

Este al saselea gol reusit de Andone pentru Depor in acest sezon.

Echipa vine dupa o serie neagra de cinci meciuri fara victorie - patru infrangeri si un egal.