Florentin Matei a marcat deja in noul sezon al Ligii Campionior. Echipa sa a invins aseara: VIDEO

Autor: Sport.ro
Miercuri 12 Iulie 2017, 11:18

Vezi si - Ziua in care TAS decide campioana Romaniei: Viitorul sau FCSB?! Audierile sunt deja in desfasurare | LIVE UPDATE

Mijlocasul Florentin Matei a marcat un gol in partida pe care echipa croata NK Rijeka a castigat-o, marti, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, in fata formatiei galeze The New Saints, in prima mansa a turului doi preliminar al Ligii Campionior.

Matei, care a fost introdus pe teren in minutul 63, a marcat dupa doar sase minute.

Primul gol al croatilor a fost inscris de Misic, in minutul 4.

Partida retur se va disputa la 18 iulie.

Cîţu: Vom deschide şi etapa a treia de vaccinare. Primim peste 2,6 milioane de doze de vaccin numai în luna martie