Romanii fac senzatie in Europa! Doi atacanti care au jucat cu Grecia au marcat astazi! Video

Marius Niculae Stranieri
Data publicarii: Sambata 30 Noiembrie 2013, 19:29
Data actualizarii: Duminica 01 Decembrie 2013, 15:45

►19:00 FILM-EVENIMENT: Sah-mat, Romania! Povestea Regelui ►20:00 Special "DerBibicule, ce meci!", Steaua - Petrolul!

UPDATE: Bogdan Stancu a marcat si in partida celor de la Genglerbirligi cu Gaziantep si a ajuns la 6 reusite in acest sezon.

Marius Niculae a inscris golurile victoriei echipei sale, Hoverla Ujgorod, in meciul cu Tavria Simferopol, terminat 2-1 pentru Hoverla.

Marius Niculae a marcat in minutele 29 si 68. Pentru Tavria a inscris Boussaidi, in minutul 45+4, din penalti. Niculae a primit un cartonas galben, in minutul 36.

Ceilalti trei romani de la Hoverla Ujgorod, Alexandru Dandea, Cristian Oros si Răzvan Cocis, precum si Lucian Burdujan, de la Tavria, au fost de asemenea integralisti.

Sursa: Mediafax