Nebunie de meci: Al Hilal intoarce rezultatul de la 2-0! Radoi a marcat golul cu care isi duce echipa in optimi! VIDEO

Mirel Radoi Al Hilal Stranieri
Data publicarii: Miercuri 20 Aprilie 2011, 19:28
Data actualizarii: Miercuri 20 Aprilie 2011, 22:16

Mirel Radoi a marcat golul victoriei pentru Al Hilal, care nu mai poate rata calificarea in optimile Ligii Campionilor.

Al Hilal a fost condusa la pauza de Al Jazira, dar a facut o repriza secunda de vis. Radoi a inchis tabela la scorul de 3-2, in minutul 76.

In clasament, Sepahan este pe primul loc, la egalitate de puncte cu Al Hilal (9p). Pe locul 3 se afla Al Gharafa (4p), iar pe ultimul loc este Al Jazira (1p). Al Hilal mai are nevoie de un singur punct in cele doua meciuri ramase pentru a-si asigura matematic calificarea in faza superioara a Ligii Campionilor.

Meciul dintre Al Jazira si Al Hilal trebuia sa fie transmis pe Sport.ro, www.sport.ro si m.sport.ro de la 18.50, insa arabii au incurcat satelitii si nu au mai dat meciul lui Mirel Radoi din Liga Campionilor, ci pe cel al lui Juninho - Al Gharafa - Sepahan!

Ne cerem scuze pentru aceasta problema independenta de vointa noastra!