Un dinamovist condamnă situația din Ștefan cel Mare: "Va pleca singur!". Ce părere are despre o posibilă venire a lui Uhrin
”Suntem tot la reanimare, nu am murit”. Ce a putut spune Flavius Stoican, după Dinamo - Universitatea Craiova 1-6