Spania
Data publicarii: Duminica 13 Mai 2012, 12:28
Data actualizarii: Duminica 13 Mai 2012, 12:29

Dani Alves a vazut doua galbene aseara si-a fost eliminat in minutul 53 al meciului cu Betis, 2-2

CLICK AICI SA VEZI FAULTUL PENTRU CARE ALVES A VAZUT AL DOILEA GALBEN CU BETIS

"Si mai spuneti ca Pepe e un animal? F***k Barca!", este mesajul postat de fanul care a pus filmuleteul pe net.

Barca a remizat aseara, 2-2 (1-0), cu Betis Sevilla, intr-un meci din etapa a XXXVIII-a, ultima a campionatului spaniol, informeaza AFP.

Golurile gazdelor au fost marcate de Ruben Castro, in minutele 71 si 74, in timp ce pentru oaspeti au inscris Busquets '9 si Keita '90+2.

Partidele Racing Santander - Osasuna Pamplona, Malaga - Sporting Gijon, Getafe - Real Zaragoza, Villarreal - Atletico Madrid, Levante - Athletic Bilbao, Real Madrid - Real Mallorca, Rayo Vallecano - Granada si Espanol Barcelona - FC Sevilla se vor disputa azi.