VIDEO FABULOS! 6 oameni sunt in fata lui Messi si Neymar. Ce pasa INCREDIBILA a dat Neymar pentru golul lui Messi

Lionel Messi Neymar Spania
Data publicarii: Sambata 15 Octombrie 2016, 19:16
Data actualizarii: Duminica 16 Octombrie 2016, 00:50

Bucurati-va de fotbal la PRO TV! Marti, 21:45, Real Madrid - Legia! Joi, 20:00, Steaua - FC Zurich!

Messi n-a avut nevoie decat de 3 minute pentru inca un gol superb in tricoul Barcelonei!

Revenit dupa accidentare, Leo a fost trimis in teren in repriza a doua a meciului cu Deportivo. In minutul 58, la 3 dupa ce intrase in locul lui Busquets, Messi a inscris superb din pasa lui Neymar. Desi erau intre 6 adversari, cei doi au gandit minunat faza si i-au adus Barcelonei un avans fara dubiu in fata echipei lui Andone. Barcelona - Deportivo s-a terminat 4-0.

Jocul de azi e primul pentru Messi dupa aproape o luna. Leo s-a accidentat in derby-ul cu Atletico de pe 21 septemprie.