VIDEO / Cristiano Ronaldo si Ozil aduc prima victorie pentru MOUTEAM in 2011! Getafe 2-3 Real Madrid!

Real Madrid Getafe Spania
Data publicarii: Marti 04 Ianuarie 2011, 01:00
Data actualizarii: Marti 04 Ianuarie 2011, 01:14

PREMIERA IN ROMANIA!! LIVESCORE DIN 165 DE CAMPIONATE PE MOBILUL TAU - M.SPORT.RO!

Echipa de start a Realului. Marca o numeste MOUTEAM 2011!
Casillas; Arbeloa, Ramos, Albiol, Marcelo; Lass, Xabi Alonso, Di Maria, Ozil, Cristiano Ronaldo; Benzema.

Meci nebun pentru Real Madrid la inceput de an! Cristiano Ronaldo si Ozil au fost oamenii care au adus victoria pentru echipa lui Mourinho in deplasarea de la Getafe. Kaka a revenit si e gata de retur! Brazilianul a jucat 15 minute la final. Arbeloa a fost eliminat in minutul 83 si i-a ajutat pe cei de la Getafe sa revina la 2-3.

Cele mai importante faze ale meciului:

Min 11: Angel Di Maria este faultat in careu. Cristiano Ronaldo transforma perfect penalty-ul

Min 19:
Mesut Ozil duce scorul la 2-0 dupa o pasa geniala venita din partea lui Di Maria

Min 29: Parejo reduce din diferenta! 1-2!

Min 57: Cristiano Ronaldo reuseste dubla! De data asta a marcat din actiune!

Min 83: Arbeloa a fost eliminat!

Min 85: GOL Getafe! Albin inscrie pentru 2-3!