VIDEO A fost Real Madrid ajutata de arbitri?  Vezi ce faze scandaloase ACUZA Barcelona!

Data publicarii: Vineri 14 Ianuarie 2011, 10:45
Data actualizarii: Vineri 14 Ianuarie 2011, 10:47

Atletico Madrid ramane cel mai bun "prieten" al Realului: nu a reusit sa se impuna in fata galacticilor de 19 meciuri. Aseara a luat bataie cu 3-1! Ramos, Ronaldo si Ozil au marcat pentru galactici! Dupa meci s-a lasat cu scandal. Presa catalana acuza Realul ca a castigat cu ajutorul arbitrului. Greseli au fost si in defavoarea galacticilor insa.

Fazele  contestate de Atletico Madrid:

Minutul 14: Ramos egaleaza ( 1-1) in urma unei faze in care l-a faultat dur pe Domínguez. Arbitrul Mateu Lahoz  valideaza golul.

Minutul 27: Ramos l-a impins in careu pe Aguero. Jucatorul lui Atletico a cerut penalty insa arbitrul nu a acordat nimic.

Faza contestata de Real Madrid:

Minutul 7: Forlan deschide scorul insa faza golului a plecat de la un offside in care se afla Aguero.