RONALDO are emotii mari in seara asta! Se intalneste cu 'KILLERUL' care i-a spart arcada! Cel mai urat moment din cariera sa! VIDEO

Cristiano Ronaldo david navarro levante Real Madrid Spania
Data publicarii: Sambata 05 Octombrie 2013, 16:15
Data actualizarii: Sambata 05 Octombrie 2013, 21:13

►Ajax - Utrecht, duminica 13:30, in direct Sport.ro si Voyo.ro! High, Olanda!
►Tragerile la sorti pentru optimi, luni 16:00, in direct la Sport.ro! Bate Cupa!

Real merge la Levante pentru un meci care ii trezeste amintiri neplacute lui Cristiano Ronaldo.

Ultima data cand i-a intalnit pe cei din Valencia, Realul l-a pierdut pe CR 7. Si asta pentru ca in minutul 3 al partidei fundasul lui Levante, Navarro, l-a lovit intentionat pe portughez cu cotul in arcada!

Nu s-a dat nici macar lovitura libera, partida a continuat, chiar daca Ronaldo a ramas plin de sange, pe gazon. Cateva minute mai tarziu, CR7 a si marcat, pansat cum era, insa la pauza a fost inlocuit, pentru ca ochiul i se umflase rau.

Astazi, de la ora 21.00, Ronaldo se intalneste din nou cu Navarro, jucatorul care s-a scuzat dupa meci ca nu si-a dat seama ca e atat de grava problema pe care i-o cauzase lui Ronaldo.