Nu l-ai vazut pe Mourinho NICIODATA atat de nervos: A retrait un cosmar si a criticat 3 decizii! Palmaresul dupa 100 de meciuri in Liga:

Spania
Data publicarii: Joi 22 Noiembrie 2012, 09:12
Data actualizarii: Joi 22 Noiembrie 2012, 09:09

Arbitrul Gianluca Rocchi l-a scos din minti pe Mourinho, care a suferit vizibil la fiecare decizie luata impotriva Realului, in meciul terminat 1-1 cu Manchester City

. Portughezul a fost deranjat de deciziile luate in a doua repriza. Faza penaltyului si eliminarea lui Arbeloa au fost cele mai importante decizii contestate de Mou.

Cireasa de pe tort a fost in finalul meciului, cand arbitrul de rezerva a aratat 5 minute de prelungiri.

Mourinho l-a mai intalnit pe Rocchi in 2010, cand antrena in Italia. Acesta a fluierat atunci Inter – Milan, meci pierdut cu 0-2 de Inter. “E rusinos, repet, rusinos”, a spus atunci Mourinho la rai Sport.