Hai ca asta e gluma zilei! Cum s-a pozat Ronaldo in vestiarul Realului la cateva minute dupa finalul El Clasico :)

Cristiano Ronaldo Barcelona Real Madrid Spania
Data publicarii: Sambata 03 Decembrie 2016, 19:59
Data actualizarii: Sambata 03 Decembrie 2016, 20:16

Barcelona 1-1 Real Madrid  | "Ronaldo s-a ascuns pe teren sa nu-l vada Fisc-ul", e una dintre glumele care s-a viralizat pe Twitter dupa prestatia slaba a starului portughez in El Clasico.

Barca - Real n-a mai fost un duel intre Messi si Ronaldo, chiar daca ambii au fost pe teren.

Atat Messi, cat si Ronaldo, au dezamagit, dar atacantul Realului a tinut sa celebreze cu stil egalul de pe Camp Nou.

Dupa fluierul final, madrilenii au facut petrecere in vestiar, un lucru absolut firesc dupa cum a decurs meciul. Sergio Ramos a marcat golul egalizator in minutul 90.

Cristiano Ronaldo a tinut sa fie in centrul atentiei la poza de grup. A stat in mijloc, ca de obicei, si a afisat noul gest de bucurie la goluri, "marca inregistrata" odata cu acest sezon.

Noua bucurie la goluri s-a potrivit mult mai bine in meciul cu Atletico Madrid, cand Ronaldo a inscris de trei ori.