GOLUL FABULOS care i-a SPULBERAT pe Ronaldo, Bale si Benzema! Foarfeca EXTRATERESTRA a unui pusti furat de Atletico de la Real

Real Madrid Atletico Madrid Saul Niguez Spania
Data publicarii: Sambata 07 Februarie 2015, 18:45
Data actualizarii: Sambata 07 Februarie 2015, 18:46

Real a suferit grav in meciul cu marea rivala din oras! Atletico a calcat-o in picioare in derby-ul Madridului.

Dupa ce Casillas a gresit la primul gol, marcat de Tiago in minutul 14 (VIDEO AICIl), Saul a facut 2-0 cu o executie fabuloasa la doar 4 minute distanta. Pustiul de 20 de ani a reluat fantastic, din foarfeca, o centrare de pe partea stanga si i-a aruncat pe suporteri in picioare!

VEZI AICI GOLUL!

Saul, 20 de ani, a revenit in acest sezon la Atletico, dupa ce a fost imprumutat un sezon la Rayo. Mijlocasul a facut parte din echipele de pusti ale lui Real Madrid intre 2008 si 2010, apoi a trecut chiar la marea rivala din oras, unde a primit incredere maxima. Saul a debutat in Primera la 18 ani si jumatate, intr-un meci castigat de Atletico cu 1-0 la Sevilla.