GEST oribil facut de Ronaldo in SuperCupa Spaniei! Acum au aparut imaginile din spatele portii! VIDEO

Cristiano Ronaldo Diego Godin Real Madrid Spania
Data publicarii: Duminica 24 August 2014, 16:55
Data actualizarii: Duminica 24 August 2014, 17:02

Real Madrid a pierdut inca un trofeu in fata celor de la Atletico, dupa titlul castigat in Spania de echipa de pe Calderon.

La multe ore dupa ce s-a terminat returul de pe Calderon, castigat de Atletico, scor 1-0, au aparut imagini care arata cat de frustrat a fost Ronaldo pe finalul partidei.

In prelungiri, cand Atletico mai avea doar cateva zeci de secunde pana la castigarea trofeului, Ronaldo si-a iesit din minti la o faza de atac, in careul advers.

La un corner, toti jucatorii erau aliniati, 'perechile' erau formate, iar omul care il marca pe starul de la Real era chiar liderul lui Atletico - Diego Godin.

In momentul in care l-a simtit aproape, incomodat de marcajul sau, Ronaldo l-a luat la pumni pe Godin! Cristiano a luat cartonas galben pentru aceasta faza, insa era deja minutul 94 si nimic nu se mai putea modifica pe tabela.