Barca pierde primul meci din acest sezon dupa ce a condus cu 2-0! Pique a fost eliminat, Mascherano si-a dat autogol! Vezi toate fazele din Real Sociedad 3-2 Barca:

Spania
Data publicarii: Sambata 19 Ianuarie 2013, 20:50
Data actualizarii: Sambata 19 Ianuarie 2013, 20:52

Barcelona a pierdut cu 3-2 dupa ce a condus cu 2-0. Sociedad a jucat in superioritate aproape o repriza intreaga si a castigat cu un gol in prelungiri.

REAL SOCIEDAD: Bravo; Carlos Martínez, Mikel, Inigo Martínez, De la Bella, Markel, Illarramendi, Xabi Prieto; Griezmann, Vela, Chori Castro

BARCELONA: Valdes; Alves, Piqué, Puyol, Jordi Alba; Busquets, Xavi, Cesc; Pedro, Iniesta, Messi

Min 90: GOL Real Sociedad | Agirretxe inscrie in prelungiri si Barcelona sufera prima infrangere din acest sezon.

Min 63: GOL Real Sociedad | Mascherano deviaza in poarta sutul trimis de Castro din interiorul careului.

Min 60: «» Mascherano ii ia locul lui Fabregas

Min 56: ... Pique vede al doilea galben si este eliminat. Primul avertisment il vazuse in minutul 33.

Min 40: GOL Real Sociedad | Castro inscrie cu un sut plasat din interiorul careului

Min 39: Ocazie uriasa a Barcelonei - Messi trimite un lob din marginea careului, mingea loveste bara si este respinsa apoi de pe linia portii de Mikel.

Min 25: GOL Barcelona | Defensiva lui Sociedad este facuta sah mat de o faza desenata perfect de catalani. Pedro inscrie din 5 metri dupa o pasa perfecta venita de pe dreapta, de la Xavi

Min 6: GOL Barcelona | Catalanii profita de o eroare in defensiva adversa; Fabregas ii paseaza lui Messi, care inscrie cu un sut plasat din marginea careului