Bale a devenit SOPRANA dupa faza asta :) Lovitura diabolica data de un adversar! Gluma dementiala facuta dupa faza dureroasa: VIDEO

Gareth Bale Real Madrid Spania
Data publicarii: Duminica 26 Ianuarie 2014, 09:50
Data actualizarii: Luni 27 Ianuarie 2014, 04:21

► Astazi alegem Balonul de Aur si-n skandenberg! Ceremonia Mainilor Rupte In Direct incepe la 21:45 la Sport.ro! Prezenta obligatorie!

Real Madrid 2-0 Granada | Gareth Bale a fost din nou titular la Real Madrid in meciul care a dus-o pe primul loc in Spania, cel putin pana la meciurile lui Atletico si Barca din aceasta seara. Mijlocasul galez a fost titular insa nu a rezistat decat o repriza pe teren, fiind schimbat cu Jese Rodriguez.

Pentru Bale, meciul cu Granada nu a fost deloc unul de care isi va aminti cu placere. El a incasat o lovitura extrem de dureroasa chiar in minutul 8 de la Jeison Murillo - columbianul l-a lovit cu putere sub centura insa a scapat doar cu un galben!

"A nimerit mingea gresita" a glumit un fan dupa ce a vazut faza :)