Caterinca la Steaua cu Nicolita: "L-am poreclit pe Zapata "maimutoi""
Stelistii stiu sa se distreze la maxim in cantonamente. Daca in timpul sezonului, scandarile rasiste au adus un deranj mare pe la comisii, intre colegi totul este permis.
"Pe Zapata l-am poreclit “maimuta” si l-am invatat si injuraturi", a spus Nicolita la Happy Hour.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News