DEZASTRU! Pariul pierdut de Piturca dupa doar 20 de minute cu Grecia! Omul NEGRU de la golurile incasate de Romania:

Grecia Cristi Tanase Romania Nationala
Data publicarii: Vineri 15 Noiembrie 2013, 22:13
Data actualizarii: Vineri 15 Noiembrie 2013, 23:19

► Romania No Mundial! Marti vedem fotbal adevarat: Anglia - Germania, de la 22:00 IN DIRECT Sport.ro si Voyo.ro!

Cristi Tanase a fost titular in banda stanga a Romaniei, dar stelistul a avut un inceput extrem de slab de meci! Tanase a fost cel care a gresit la cele doua goluri marcate de greci in primele 20 de minute. In primul rand, Tanase l-a scapat din marcaj pe Mitroglou iar acesta a deschis scorul. Grecul se afla in offside, insa asta era alta discutie.

Apoi, Tanase a gafat din nou, de data asta lui Salpingidis, care a reluat din alunecare dupa o centare venita  de pe dreapta!