"Cum sa ne bata astia?!" Singurul care credea si in minutul 90 ca Romania nu pierde! Cum ajunge nationala Romaniei la Rio:

Romania Ungaria Nationala
Data publicarii: Vineri 22 Martie 2013, 23:31
Data actualizarii: Sambata 23 Martie 2013, 00:38

Ungaria 2-2 Romania / Chipciu a adus un punct pretios Romaniei cu un gol in prelungirile partidei de la Budapesta si nationala lui Piturca pastreaza sanse de a se califica la CM 2014.

"Era un meci de castigat. Grozav nu a jucat rau. Ma asteptam sa fie titular. Goian a jucat destul de modest. Trebuie sa nu pierdem cu ungurii si turcii acasa.

Chipciu sigur trebuie sa joace cu Olanda. Dar nu noi facem echipa nationala, ci Victor Piturca. Nu ne opreste nimeni sa vorbim. Sa stiti ca mai e nevoie de Mutu, nu mai poate sa alerge cum o facea in tinerete dar e nevoie de el. M-a sunat Horatiu Nicolau la pauza si mi-a zis ca o sa se termine egal. Si ma uitam in minutul 90, cum sa ne bata astia, au avut si ei ocazii dar cum sa ne bata?" a spus presedintele LPF, Dumitru Dragomir, la Sport.ro