Vaslui, infrangere grea inainte de meciul cu Fener, Steaua, maxim de puncte dupa 3 etape! Arbitrii i-au facut cadou lui Dinamo un punct

Steaua Dinamo Meciurile etapei
Data publicarii: Vineri 03 August 2012, 16:12
Data actualizarii: Marti 07 August 2012, 00:19

Vineri
Bistrita, primul punct din acest sezon: Gloria Bistrita 1-1 Gaz Metan! Predescu '51 / Roman '80
Pandurii, LIDER cu maxim de puncte dupa 3 etape: Pandurii 3-1 Ceahlaul! Radut a inscris fenomenal, ca Ibra la Euro 2004!

Sambata
Severin 0-1 Concordia Chiajna! Ratari monumentale si un penalty in minutul 93! Popa a salvat Concordia!
SUPER DUBLA pentru Boudjema si Petrolul joaca pentru Europa League! Petrolul 2-1 Otelul dupa un meci entuziasmant al lupilor!
CE FE NER! Dezastru pentru Vaslui inainte de meciul DECISIV din Liga: CFR Cluj 3-0 Vaslui! Dubla Bastos, gol din penalty Cadu!

Duminica
Meci de Liga a 2-a la Galati: Viitorul 0-0 Astra! Fotbal 0, ocazii 0 intr-un meci in care Astra a uitat sa joace fotbal!
Rusescu, 7 minute MAGICE, Rocha si Tanase, duble de senzatie: Steaua 5-1 U Cluj! Reghe si-a "batut" nevasta :)

Luni
Rapid 1-0 Iasi! Goga inscrie primul gol pentru Rapid! NOCTURNA a cazut IAR, dar Copos are o explicatie: VINE TIESTO :))
Dinamo salvata de asistent dupa un meci NEBUN! "Cainii" sunt la 2 puncte de Steaua in clasament: Brasov 2-2 Dinamo! Vezi fazele aici: