Lupta in TREI: Vaslui, CFR si Steaua trag la titlu! Dinamo vrea sa schimbe totul la TAS! Comenteaza etapa:

etapa Meciurile etapei
Data publicarii: Vineri 11 Mai 2012, 16:53
Data actualizarii: Luni 14 Mai 2012, 23:25

Vineri:
Ce NEBUNIE!!! Maftei inscrie un GOL cat un campionat in minutul 93: CFR Cluj 2-1 Vointa! CFR este din nou lider!

Sambata:
Otelul a prins aripi: Otelul 2-0 U Cluj! Dorinel Munteanu zambeste din nou: E arbitru pentru titlu!
TAS o poate face campioana pe Dinamo! Dinamo 4-1 Mioveni: Tames a reusit un EUROGOL!

Duminica:
Chiajna 4-1 FCM Targu Mures! Reghe a reusit imposibilul: A salvat echipa dupa un retur PERFECT!
Bucurie MAXIMA la Ploiesti: Petrolul s-a salvat de la retrogradare! Petrolul 4-0 Gaz Metan!
Au INLEMNIT pe locul 5! Rapid pierde 2 puncte importante si iese definitiv din lupta pentru titlu! Vezi fazele din Rapid 2-2 Pandurii:
Wesley tine pe Vaslui in lupta pentru titlu: E la egaliltate cu CFR Cluj! Vaslui 1-0 Sportul, a 7-a victorie consecutiva!
Steaua viseaza la TITLU! Gafe in lant in apararea Stelei si un fundas GOLGHETER! Vezi toate fazele din Brasov 1-2 Steaua:

Luni:
Rednic salveaza Astra de la retrogradare! Ceahlaul 1-2 Astra

Vineri:
Ce NEBUNIE!!! Maftei inscrie un GOL cat un campionat in minutul 93: CFR Cluj 2-1 Vointa! CFR este din nou lider!

Sambata:

Otelul a prins aripi: Otelul 2-0 U Cluj! Dorinel Munteanu zambeste din nou: E arbitru pentru titlu!