Steaua intoarce scorul la Ploiesti si castiga derby-ul etapei! Rapid, victorie chinuita cu Viitorul! Luni, 20.30: Dinamo - Pandurii!

Meciurile etapei
Data publicarii: Sambata 29 Septembrie 2012, 16:25
Data actualizarii: Luni 01 Octombrie 2012, 00:11

Sambata:
Gaz Metan 2-1 U Cluj! Eric, capitan la revenirea in Liga 1! Bawab a inscris un gol de poveste!
CFR Cluj 5-1 Bistrita! Arbitraj DEZASTRUOS la Cluj: 3 goluri facute CADOU pentru CFR! Vezi toate fazele meciului:
Hizo a adus linistea dupa dezastrul din Cupa: Vaslui 3-0 Chiajna! Hattrick Marius Niculae!

Duminica:
Otelul 0-0 Brasov! Noii MILIARDARI din Liga 1 se scufunda! Inkanko a facut SHOW!
CSMS Iasi 1-0 Turnu Severin! Iasiul, la prima victorie in Liga 1! Moldovenii au dat lovitura in minutul 90!
Rapid 2-1 Viitorul! Pustii lui Hagi, aproape sa detoneze bomba in Giulesti! Grigore il salveaza pe Sabau!
Steaua, victorie in INFERNUL de la Ploiesti: Petrolul 1-2 Steaua! Galeria Petrolului a afisat prima coregrafie 3D din Romania!