Zaharia: "Hagi ne-a spus la pauza sa fim atenti, sa nu patim cum a patit Dinamo"
 "Imi place la Steaua, mai ales cand vin si rezultatele iar toata lumea este fericita. Toti fotbalistii si-ar dori sa fie in locul meu acum. A fost o faza lucrata, ca si celelalte faze fixe din care Steaua a inscris. Stiam ca Steaua o sa centreze, asa ca am atacat coltul scurt"
"Visul mi s-a indeplinit si sper sa inscriu in continuare cat mai multe goluri. Astazi am aflat ca voi fi titular. A fost o atmosfera extraordinara si publicul lafel"
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News