VIDEO | Faza rar intalnita in UEFA Champions League! Liverpool putea intra cu 3-0 la pauza pentru ca arbitrul... si-a stricat obiectul muncii! Hacker i l-a reparat :)

Data publicarii: Marti 24 Aprilie 2018, 22:27
Data actualizarii: Marti 24 Aprilie 2018, 22:36

Faza incredibila petrecuta in semifinalele UEFA Champions League, la Liverpool - AS Roma.

In minutul 5 al partidei, Firmino putea deschide scorul pentru Liverpool chiar daca a plecat din pozitie de off-side. Asistentul german Mark Borsch a ramas fara fanion si nu a putut semnaliza pozitia neregulamentara a lui Firmino.

Dupa ce spiritile s-au linistit la poarta Romei, al patrulea arbitru, Markus Häcker, i-a sarit in ajutor colegului sau si i-a oferit un alt fanion.

Faza din minutul 5 nu a parut sa comenteze prea mult in economia primei reprize. Liverpool a intrat la pauza cu 2-0 dupa doua super reusite ale lui Salah.