Momentul care a DISTRUS Barcelona in Liga! Specialistul Marca: "Golul trebuia anulat!" Faza dupa care va fi SCANDAL MONSTRU la Munchen

Barcelona Bayern Munchen Liga Campionilor
Data publicarii: Marti 23 Aprilie 2013, 23:11
Data actualizarii: Marti 23 Aprilie 2013, 23:12

Barcelona a jucat slab la Munchen, insa a fost din nou lovita de o decizie de arbitraj, la fel ca in turul cu Milan din optimile de finala si in sferturi, cu PSG!

Specialistul Marca in arbitraj considera ca primul gol marcat de Bayern ar fi trebuit anulat! Dante l-a faultat pe Dani Alves inainte ca Thomas Mueller sa impinga balonul in plasa pentru 1-0, in minutul 24!

Andujar Oliver crede si ca Bayern ar fi trebuit sa primeasca un penalty, la hentul lui Pique din minutul 15! Decizia n-ar fi trebuit sa fie aceeasi la hentul involuntar comis de Alexis Sanchez tot in suprafata de pedeapsa cateva minute mai tarziu.